PROTEZ TIRNAK

Kendi tırnağınızın üzerine uygulanan Protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına şekil vereyemenler için profesyonel bir uygulamadır. Protez tırnak gerçek tırnağınızın üzerine bu uygulama için üretilmiş koruyucu maddeler konduktan sonra yapılır. Bu yüzden kesinlikle gerçek tırnağınıza zarar vermez. Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Düzenli olarak bakımları yapıldaktan sonra yaklaşık yarım yıl kadar kalabilir. Ayrıca istediğiniz zaman kolayca çıkarılabilir.

Protez tırnak ve el bakımında dünyanın tek şikayet almayan markası Kinetics Nail Systems artık Türkiye’de SANADA güzellik merkezinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünler sayesin de tırnak yeme alışkanlığına görsel çözüm üretiyorken, tedavinin sonuçlanması kişinin alışkanlık seviyesine göre ortalama 3-6 ay arasında tamamen sonlandırılıyor. Protez tırnak uygulamasına farklı uygulama teknikleri getirerek tırnak yeme alışkanlığına çözüm üreten SANADA’nın uzman ekibi farkıyla birçok müşterisini bu alışkanlıktan kurtarmış durumda.  Tırnak yeme tedavisi; bayanlar, 16 yaş üstü gençlerde hatta erkekler bile doğal tırnaktan ayırt edilemeyecek şekilde uygulanabiliyor. Kişinin doğal tırnağına organik ürünlerle üretilen jel malzemesinden yiyemeyeceği protez tırnak yapılıyor, hastanın tırnaklarında anında istediği uzunlukta ve bakımlı tırnak görüntüsü elde edilirken, protezin altından hastanın doğal tırnağının uzaması sağlanıyor. 

Tedaviye 3-6 ay arası devam edilirken, hasta aynı zamanda bu süre boyunca tırnak yeme alışkanlığından uzak kalmış oluyor. Kinetics Nail Systems ürünlerinin içeriği tıpta da kullanılan malzemeler olduğu için hava ve su geçirme özelliği vardır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Merkezimizde aynı zamanda Kinetics Odası batık nasır tedavileri gibi birçok hizmetin en yeni ve en doğal teknikleri kullanılıyor

Markalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir