EL & AYAK BAKIMI

Kusursuz eller ve yumuşacık ayaklar hepimizin hayalidir. Lakin Kinetics ürünleri ve uzmanlarımızın size özel hazırladığı mükemmel süt küvetleri, badem, meyve ve gül kürleri sizi bu hayale kavuşturuyor. 

Farklı el ayak bakımıları, el saunası, hassas ve ince tırnak eti olanlar için Kinetics’in özel manikür jeli mükemmel tercihtir. 

Bakım eldivenleri ile uygulanan keratin manikürü, elleri kuru ve tırnakları zayıf olan kişiler için onarıcı ve yoğun nemlendirici bir manikür kürüdür. Vitagel Manikürü ise tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen 12-15 gün arasında tırnağa keratin ve E-Vitamini yüklüyor. İnce ve kuru ayaklarınız varsa sakın panik yapmayın keratin, üre, gençleştirici Ultra-Rich Moisturizer ve E-vitamini içeren yoğun bakım çorapları ile uygulanan bu bakım, kuru ve yıpranmış ayaklar için harika bakım serisi sizin vazgeçilmeziniz olacağından eminiz. Daha bitmedi el ve ayağınızın sağlığı için luxury lifting ve shea butter bizim idealimiz olan uygulamalar sizin de yüzünüzü güldürecek.

Markalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir