PROFESYONEL CİLT BAKIMI

HydraFacial

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi. Hydrafacial, zamanla yıpranıp sağlığını yitiren cildinizin kaybettiği formunu geri kazandırırken, nem, vitamin ve mineral desteği sağlayan bir uygulama. Cildi derinlemesine temizleyerek toksinlerden arındırmasının yanı sıra daha dayanıklı, esnek, ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Bu işlem aynı zamanda ince çizgileri, güneş lekelerini ve aşırı yağlanmayı da gideriyor. Gözenekleri açarak siyah noktalardan arındırmasının yanı sıra akne tedavisi için de kullanılıyor.

Kimlere Uygulanabilir?

Alerjik reaksiyonları olmayan, ve lazer uygulamalarının yapılmasında sakınca bulunmayan kadın ve erkek herkese bu işlem yapılabilir.

Bu İşlem Kaç Seans Uygulanır?

Seans sayıları kişinin cildininin ihtiyacına göre değişmektedir. Ortalama bir sorun için çözüm 4 seanstan başlar. Duruma göre seans sayısı 10 seansa kadar çıkar.

Seans Süresi Ne Kadardır?

Tek bir seansın süresi 35 dakikadır. Karbon maskesinin kuruması ile işleme başlanır. Bazen işlem süresi 40 dakika sürebilir.

Seans Periyodu Nedir?

Seans arası süre 1 hafta veya 2 haftadır. Bazı durumlarda bu süre 10 gün olarak ortalanmaktadır.

Markalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir