BÖLGESEL İNCELME

Lipoliz

Zayıflama tedavilerinde hastaların bir diğer favoriside Lipolizdir. Lipoliz bölgesel fazlalıkların doğal yollarla atımını sağlayan, soyadan elde edilen PPC (fosfaditilkolin) maddesinin lipoliz iğnesi marifetiyle deri altına enjekte edilmesine dayanan etkin bir tedavi yöntemidir. Liposuction ameliyatlarına göre cerrahi olmaması, maliyetinin az olması, yan etkisinin bulunmaması, gündelik yaşama dönme süresinin kısalığı gibi nedenler lipoliz uygulamalarını daha cazip kılmaktadır. PPC maddesi yağ hücrelerinin geçirgenliğini artırarak parçalanmasını ve karaciğer tarafından yok edilmesini sağlıyor. Lipoliz uygulamasının etkileri tedaviden hemen sonra başlamaktadır. 2. seans sonunda yani tedaviden yaklaşık 1 – 2 ay sonra gözle görülür bir incelme sağlamaktadır. Fakat Lipoliz yaptırayım her istediğimi yiyebilirim gibi bir düşünce kesinlikle yanlıştır. Bu nedenle de tedavi sonrasında da diyetisyenle beraber kişinin vücuduna uygun bir beslenme programı oluşturulmalı.

Vibro Terapi G5

Vibro Terapi hızlı titreşim ve iterek sıkılaştırma yöntemiyle uygulanan bölgede ki yağların yakılarak selülitlerin azalmasını sağlar. Tedavi sürecinde kullanılan destek ürünlerle elde ettiğiniz sonuç sizin ve ekibimizin yüzünü güldürecektir. G5yöntemi aynı zamanda gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrsı kaslarda biriken laktik asitin vücuttan atılmasına yardımcı olur, ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır. Vibro Terapi G5 ciltde yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde elastiklik sağlar. Dokulardaki gelişme hücrelerin beslenmesine de yardımcı olur. İstenen etkiyi artırmak için zayıflama ürünlerinin kullanılması, nokta masajının etkisini artırabilir. Mekanik titreşim dalgaları fizyo terapide, selülit tedavisinde, cilt altı dokularının hareketlendirilmesinde ve vücudun şekillendirilmesinde oldukça etkilidir.

Alidya

Özellikle yaz aylarında kişilerin daha fazla dikkat ettiği ve önemsediği fazla kilolar farklı yöntemlerle daha kolay ve pratik yollardan giderilmeye çalışılmaktadır. İşte tamda bu sırada Alidya mucizesi yardıma yetişiyor. Alidya yağ hücrelerin aşırı depolandığı bölgelerde yağların erimesini sağlıyor. Ameliyat olmak yerine daha kolay, pratik hemde uygun olan Alidya bölgesel incelme ile kilo problemi olan insanlar kilolarından ve selülitlerinden kurtuluyor. Mucizevi karışım yağ hücrelerinin yoğun olduğu bölgelere enjekte edilerek tabakaların parçalanması ve toksinlerin yok edilmesine yardımcı olur. Enjekte edilen ürün sayesinde yağlar parçalanmaya başlar ve yağlanma durmaya başlar. Bu sayede kilo vermek kolaylaşır ve bölgesel zayıflama uygulamaları daha etkili hale gelir. Uygulama sonrası sağlıklı beslenmeyle spor hayatınızın bir parçası haline gelirse elde edilen sonuç daha uzun ömürlü olucaktır.

Mezoterapi

Mezoterapi yönteminin diğer selülit tedavi yollarına göre daha kesin sonuç veren ve selülitin sebeplerine inerek tedaviyi sebeplerini kaldırarak başarabilen bir zayıflama yolu olduğunu eminiz ki bilmiyordunuz. Kilo vermek için en az spor ve diyet kadar geçerli olan bölgesel zayıflatma yöntemlerinden mezoterapi en çok karın bölgesi gibi hareketsiz bölgelerde yer alan yağların parçalanmasına yardımcı olur. Mezoterapi ile zayıflama yöntemi vücudunuz için zararsız olan bir iğne kullanılarak vücudunuzun hareketsiz bölgelerinde biriken yağlara, yağ parçalayıcı özelliği olan bir ilacın enjekte edilmesiyle yapılır. SANADA’nın uzmanları özellikle basen ve karın bölgelerine kilo vermek isteyenlere önerdiği bu yöntem tamamen zararlarsız ve acısızdır. Mezoterapi yöntemiyle kilo verme hem yağların parçalanmasına hem de vücuttaki kan dolaşımının hızlanmasına neden olmaktadır.

Markalarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir